Nabídka volných míst

Montér – svářeč potrubí

Náplň práce:
provádění montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů, provádění tlakových zkoušek

Co od Vás očekáváme

- střední odborné vzdělání - výhodou vyučení v oboru instalatér
- min. 2 roky praxe v oboru
- platný svářečský průkaz (C/U-P, Z/U-P, ČSN EN 287)
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost samostatné práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- časová flexibilita
- trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme

- jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy
- profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
- velmi dobré finanční ohodnocení
- proplácení stravného
- 5 týdnů dovolené, měsíční odměny
- dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku (nikoliv jen sezóně)
- účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
- pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti

Pracovní doba: pondělí - pátek
Místo pracoviště: stavby na území ČR (nejčastěji Střední Čechy)
Datum nástupu: ihned

KONTAKTNÍ OSOBA

Jakub Lejnar
+420 724 542 136